דירות להשכרה באשדוד ליד המרינה
דירות להשכרה

דירות להשכרה באשדוד

אשדוד הנמצאת במחוז הדרום היא העיר השישית בגודלה בישראל. העיר שוכנת על חוף הים התיכון מצפון לאשקלון ומדרום ליבנה.

העיר אשדוד הוקמה כמועצה מקומית, אך בשנת 1968 היא הוכרזה לעיר. במשך כל השנים קלטה אשדוד עולים חדשים רבים שהכפילו, ויותר, את מספר התושבים בעיר.

אך לא רק עולים חדשים מחפשים דירות למכירה בעיר, גם האוכלוסייה החרדית הגיעה אל העיר כבר לפני כשלושה עשורים. "ישיבת גרדונא", ישיבה חרדית, הייתה הישיבה הראשונה שהוקמה בעיר. הישיבה ריכזה מסביבה קהילה חרדית ובעקבותיה הגיעו ישיבות נוספות וחצרות חסידים. רובעים ג' ו- ז' הם הרובעים שבהם מתרכז הציבור החרדי, אך בעקבות הביקוש הגדול של דירת למכירה באזורים החרדים, החלו החרדים לזלוג גם אל השכונות הקרובות ומחירי השכירות בשכונות אלו עלו מאוד בשל הביקוש הגבוה.


אולי יעניין אותך דירות למכירה באשקלון


דירות להשכרה באשדוד – מבט קצר על השכונות בעיר

העיר אשדוד מחולקת לארבעה אזורים, מרכז העיר, השכונות  החרדיות, אזור הים והאזור הדרומי. באשדוד יש הבדלים בין השכונות השונות, לצד שכונות ישנות ומוזנחות המאופיינות באוכלוסיית מצוקה, יש בעיר שכונות יוקרתיות ומבוססות עם דירות חדשות ומרשימות. באופן עקרוני, ככל שמתקרבים יותר אל אזור הים, מחירי השכירות עולים.

האזור הדרומי הוא האזור המתפתח ביותר, בשנים האחרונות נבנו בו דירות רבות, הוא מבוקש על ידי אוכלוסייה מבוססת ומחירי השכירות בו גבוהים, יחסית לשכונות אחרות בעיר.

שכונת המרינה קרובה מאוד אל הים ומבוקשת מאוד בשל הבנייה היוקרתית ובשל הקרבה אל הים. בשנים  האחרונות נבנו בשכונה מגדלי יוקרה בן עשר קומות ויותר.

רובע י"א הוקם בשנת 1972 עם בתים צמודי קרקע, אך במשך השנים נבנו בו גם בניינים משותפים. ברובע י"א גרות משפחות ותיקות ומבוססות והדירות להשכרה ברובע זה מבוקשות מאוד בקרב אוכלוסייה זו. זהו רובע תוסס המציע איכות חיים גבוהה, יש בו אזורים מסחריים, פארק ירוק ומתנ"ס פעיל והתחבורה אליו נגישה וזמינה מכל חלקי העיר וגם מחוץ לעיר.

רובע ט"ז הוא רובע חדש יחסית הנבנה כרובע יוקרתי ואיכותי, אך למרות זאת הביקוש לדירות להשכרה ברובע זה אינו גבוה בשל היעדר תשתיות טובות, בשל היעדר מרכז מסחרי ושירותים נוספים.

ברובע ב' יש מספר גדול מאוד של בניינים אשר מושכרים לאוכלוסייה דלת אמצעים ומחירי הדירות להשכרה ברובע זה נמוכים.

רובע ז ורובע י"ג מאוכלסים בעיקר על ידי עולים חדשים. ברובע ז גרים יוצאי גרוזיה ורובע י"ג מבוקש על ידי יוצאי מדינות ברית המועצות לשעבר.

מחפשים דירות להשכרה באשדוד, כנסו עכשיו וחפשו בלוח נדל"ן מרקט

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *