דירות להשכרת בחולון
דירות להשכרה

דירות להשכרה בחולון

חולון היא עיר במרכז הארץ, העיר התשיעית בגודלה בישראל. בעיר גרים כ- 200,000 תושבים והיא שוכנת מדרום מזרח לתל אביב. חולון של שנות האלפיים היא עיר שוקקת חיים עם מרכזי קניות מודרניים, מוזיאונים, מוסדות תרבות וספורט ומערכת חינוך מפותחת ומושקעת. בשל המיקום המרכזי של העיר ובשל כל היתרונות, חולון מבוקשת מאוד והדירות להשכרה מניבות תשואה יפה למשקיעים.

בחולון קיימים מוסדות להשכלה גבוהה וסטודנטים רבים הלומדים בעיר מחפשים בה דירות להשכרה ומעלים את הביקוש. חברות נדל"ן יזמו בנייה של דירות סטודיו המיועדות להשכרה לסטודנטים הלומדים במרכז הטכנולוגי בחולון ובמוסדות נוספים.


אולי יעניין אותך גם: דירות למכירה בחולון


דירות להשכרה בחולון – מידע קצר על אודות מחירי ההשכרה בעיר

בחולון יש שכונות שונות ומחירי השכירות של הדירות שונים משכונה לשכונה.

העיר מחולקת לארבעה אזורים, השכונות המזרחיות, קריית שרת ונאות יהודית, השכונות בדרום העיר, נווה רמז, ג'סי כהן , קריית רבין ובן גוריון, והשכונות מצפון, תל גיבורים  וגרין ונאות רחל , רסקו ונאות שושנים הנמצאות במרכז העיר.

תל גיבורים היא אחת השכונות הישנות בעיר. השכונה שנבנתה בשנות החמישים הייתה מאופיינת באוכלוסייה קשת יום ובנייני רכבת ארוכים. בשנות התשעים, במסגרת פרויקט שיקום שכונות, שופצו הבניינים והשכונה שינתה את פניה. נבנו בה בניינים חדשים ומודרניים ואל השכונה הגיעה אוכלוסייה משכילה אשר חיפשה דירות להשכרה במחיר זול יותר מאשר בשכונות האחרות של העיר.

שכונת ג'סי כהן נבנתה גם היא בשנות החמישים ואוכלסה בעולים חדשים אשר הגיעו בעיקר מארצות צפון אפריקה. לשכונה יש תדמית של שכונת מצוקה, ולכן אין כמעט ביקוש לדירות להשכרה מצד ילידי חולון שאינם תושבי השכונה ומחירי הדירות להשכרה נמוכים.

קריית בן גוריון היא שכונה חדשה שנבנתה בשנות השמונים והיא נחשבת לשכונת יוקרה. השכונה מאוכלסת בעיקר בתושבים מבוססים מהמעמד הבינוני והדירות להשכרה מבוקשות ומחירן גבוה. תושבי השכונה נהנים מגישה נוחה לעורקי תנועה ראשיים המחברים את העיר עם מקומות נוספים בגוש דן.

קריית פנחס איילון היא השכונה החדשה ביותר בעיר ונחשבת לשכונה איכותית ומבוקשת.  הבנייה בשכונה מאופיינת בבניינים רבי קומות, בניינים בני שש עד תשע עשרה קומות ובמעט בניינים צמודי קרקע דו משפחתיים. מרבית האנשים המחפשים דירות להשכרה בשכונה הם תושבי העיר המחפשים שכונה עם איכות חיים ותושבי הערים הגדולות בגוש דן אשר מחפשים דירות גדולות, יפות ומרווחות במחיר זול יותר מאשר תל אביב או גבעתיים.

שכונת אגרובנק הנמצאת בצפון חולון היא שכונה ותיקה ושקטה המאופיינת בבניינים נמוכים. השכונה קרובה למרכז העיר ותושביה נהנים מגישה נוחה לצירי תנועה מרכזיים בארץ. דירות להשכרה בשכונה מבוקשות בקרב זוגות צעירים ובקרב משפחות מבוססות.

מחפשים דירות להשכרה בחולון, כנסו עכשיו ללוח נדל"ן מרקט

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *