מבט קצר על השכונות בעיר בפתח תקווה

מבט קצר על השכונות בעיר בפתח תקווה

פתח תקווה היא עיר במרכז הארץ אשר גובלת במספר ערים גדולות כמו תל אביב, רמת גן, גבעת שמואל, קריית אונו, גני תקווה ועוד.

בשנים האחרונות עברה העיר מהפך, מעיר אפרורית ומנומנמת היא עברה שינוי ומתיחת פנים. בעיר נבנו שכונות חדשות המאופיינות בבניינים רבי קומות ומגדלים מהודרים המושכים אליהם משפרי דיור מהערים הסמוכות וזוגות צעירים. בעיר יש שכונות שונות, כל שכונה מאופיינת באוכלוסייה שונה ובמחיר שונים של הדירות להשכרה בפתח תקווה.

דירות להשכרה בפתח תקווה – מבט קצר על השכונות בעיר ועל מחירי השכירות

שכונת כפר גנים היא השכונה הגדולה ביותר בעיר ואחת היוקרתיות בה. היא מחולקת לשלוש שכונות, כפר גנים א', כפר גנים ב' וכפר גנים ג', כאשר כפר גנים ג' היא השכונה החדשה מבין שלוש השכונות ומחירי השכירות בה גבוהים יותר מאשר בכפר גנים א' או בכפר גנים ב'. שכונת כפר גנים מושכת קהל יעד רב, קהל חילוני, קהל דתי לאומי וגם קהל חרדי.

שכונת בת גנים היא שכונה של בתים צמודי קרקע ווילות מפוארות. בשכונה גרים כמה מעשירי ישראל, מחירי השכירות של הבתים גבוהים ומבוקשים בעיקר על ידי אוכלוסייה בעלת יכולת כלכלית גבוהה.

שכונת גני הדר היא שכונה חדשה, יחסית, אשר הוקמה בשנות התשעים על אדמות שכונת עמישב. השכונה מחולקת לשלושה אזורים, אזור שבו גרה אוכלוסייה חרדית, אזור שבו גרה גם אוכלוסייה של עולים מחבר העמים. השכונה גדלה כל הזמן, יש בה היצע גדול של דירות להשכרה ומחירי השכירות בשכונה עדין זולים בהשוואה לשכונות אחרות כמו כפר גנים ועוד.

שכונת אם המושבות היא שכונה חדשה יחסית הנמצאת בצפון העיר, קרוב לבית החולים בלינסון. הדירות בשכונה נבנו בסטנדרט בנייה גבוה, ויש בה גישה נוחה אל  צירי התנועה המובילים לרמת גן ולתל אביב. מחירי השכירות בשכונה גבוהים יחסית לשכונות אחרות בעיר, אך עדיין נמוכים ממחירי הדירות להשכרה בתל אביב. השכונה מושכת אוכלוסייה צעירה ומשכילה המהגרת אליה מערים אחרות במרכז בשל איכות החיים שהיא מציעה.

שכונת כפר אברהם נמצאת בצפון פתח תקווה ויש בה ריכוז גדול של אוכלוסייה דתית. סגנון הבנייה בשכונה מחולק לשניים, בתים צמודי קרקע הנמצאים באזור הישן של השכונה ובניינים גבוהים הנמצאים באזור החדש שלה.

קריית מטלון היא אחת השכונות הוותיקות בעיר, היא נמצאת בצפון העיר ויש בה בתים פרטיים. מחירי הבתים להשכרה בשכונה נמוכים יותר מאשר בשכונת בת גנים.

 

מחפשים דירות להשכרה בפתח תקווה, כנסו למערכת לוח נדל"ן מרקט ותמצאו את הדירה הבאה שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים בנושא

השווה

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה