3 דברים שכדאי לדעת על דירות להשכרה בתל אביב

3 דברים שכדאי לדעת על דירות להשכרה בתל אביב

 

תל אביב היא העיר הגדולה ביותר מבין הערים השוכנות בגוש דן והעיר השנייה בגודלה בישראל. תל אביב גובלת בדרום בבת ים וחולון, במזרח ברמת גן וגבעתיים ובצפון ברמת השרון ובהרצליה.

תל אביב היא מרכז תרבות, כלכלה ואומנות. בעיר גרים קרוב לחצי מיליון תושבים ועשרות אלפי תושבים מגיעים אל העיר מהערים הסמוכות כדי לעבוד ולבלות בה.

דירות להשכרה בתל אביב – 3 דברים שכדאי לדעת

  1. תל אביב היא אחת הערים הוותיקות ביותר בישראל, אך על אף שנותיה הרבות היא מאופיינת באוכלוסייה צעירה ותוססת. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי למעלה מארבעים אחוז מתושבי העיר הם צעירים המגיעים לחיות בעיר מכל חלקי הארץ, רובם שוכרים דירות בעיר.
  2. מחירי הדירות להשכרה בתל אביב גבוהים, גם באופן יחסי לערים השכנות גבעתיים ורמת גן הנחשבות גם הן לערים יקרות וממותגות.
  3. בשל הביקוש הגבוה לדירות להשכרה, ובמיוחד עבור צעירים, תל אביב מובילה את התופעה של חלוקת הדירות. את הדירות הישנות והגדולות, יחסית לדירות החדשות, מחלקים בעלי הדירה למספר יחידות סטודיו קטנות המבוקשות מאד בין הצעירים הרווקים החיים בעיר. על אף היותן של הדירות המחולקות קטנות בשטח, שכר הדירה שלהן יקר בשל הביקוש הגבוה של דירות להשכרה בתל אביב.

דירות להשכרה בתל אביב – מבט קצר על השכונות המובילות בעיר

רמת אביב ג' נחשבת לשכונה שבה גרים אנשי העשירון העליון. יש בה דירות ישנות לצד מגדלים גבוהים, חדשים ומודרניים. השכונה נקייה, ירוקה ומטופחת מאוד ומחירי השכירות בה הם בין הגבוהים ביותר בתל אביב. גם הסטודנטים הלומדים באוניברסיטת תל אביב הנמצאת בשכונה מחפשים בשכונה דירות להשכרה.

יפו העתיקה היא שכונה עתיקה, אך משוחזרת ומשופצת. יש בה אזורים שונים, בחלק מהאזורים גרים ערביי יפו ובחלק אחר של השכונה גרים אנשי בוהמה, אומנים ואנשים המחפשים מקום מגורים בעל אופי מיוחד ושונה.

נווה צדק היא השכונה הראשונה שנבנתה בתל אביב מחוץ לחומות. שנים רבות היא הייתה שונה ענייה ומוזנחת, אך בשני העשורים האחרונים השכונה עברה מתיחת פנים. עקב הסגנון המיוחד, האווירה המיוחדת של השכונה והקרבה אל הים, השכונה הפכה להיות מבוקשת ומחירי השכירות בה גבוהים במיוחד.

יד אליהו היא אחת השכונות הוותיקות בתל אביב. השכונה נמצאת בדרום תל אביב ובעבר היא אופיינה בבנייני רכבת ארוכים ובדירות קטנות, בשנים האחרונות עם עליית מחירי הנדל"ן, בתל אביב גם שכונת יד אליהו זכתה לעדנה והיום נבנים בה בניינים חדשים , יפים ומרווחים ומחירי השכירות עלו בהתאם.

מחפשים דירה להשכרה בתל אביב, חפשו עכשיו בלוח נדלן מרקט!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים בנושא

השווה

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה