דירות למכירה בחולון – איך תדעו להעריך את שווי הדירה?

דירות למכירה בחולון – איך תדעו להעריך את שווי הדירה?

במשך שנים ארוכות הייתה העיר חולון עיר פריפריאלית מנומנמת ואפורה, עיר שילדיה חלמו לעזוב אותה ולגור בערים תוססות יותר כמו תל אביב, גבעתיים, רמת גן ועוד. בשנים האחרונות חולון עברה מהפך. מעיר מנומנמת היא הפכה להיות עיר שוקקת חיים, נבנו בה שכונות חדשות, הושם דגש על מערכת חינוך השואפת למצוינות, הוקמו בה מרכזי ספורט ותרבות, מרכזי קניות והרבה שטחים ירוקים. כיום הדירות למכירה בחולון נמצאות מיקום טוב על מפת הנדל"ן הארצית ומחירי הדירות למכירה בעיר עלו בהתאם.

תושבי העיר כבר לא נדרשים לנסוע אל תל אביב כדי לערוך מסעות שופינג או כדי לבלות. ברחובות הראשיים של העיר נפתחו חנויות רבות המשרתות את תושבי העיר, מדרום לעיר נמצא אזור מסחרי שאליו מגיעים גם תושבי הערים הסמוכות, אזור הכולל קניונים רבים ומקומות בילוי לצד מפעלי תעשייה ומוסכים.

תחנת הרכבת של העיר חולון המקשרת בינה לבין ערי המרכז והדרום והרכבת הקלה העתידה לעבור בעיר משפרות את הנגישות של תושבי העיר ומאיצות את עלית מחירי הנדל"ן בעיר.

 

דירות למכירה בחולון? איך תדעו להעריך את שווי הדירה?

שוק הנדל"ן הוא שוק מורכב ומסובך. כדי להעריך נכון את שווי הדירה שלכם יש להתחשב במספר פרמטרים.

הדרך הטובה ביותר להערכת השווי של הדירה היא פנייה אל שמאי מקרקעין או אל מתווך. שמאי מקרקעין ידע לתת לכם הערכת מחיר מקצועית, אך לעתים מחיר השוק יהיה גבוה קצת יותר. מתווכי דירות הפועלים באזור שלכם, חיים את השוק ומכירים את המחירים הריאליים של הדירות באזור ואת רמת הביקוש. הם ידעו לתת לכם הערכה כמה שווה הדירה שלי או שלכם, כמה זמן ייקח עד שהיא תימכר ויוכלו גם לעזור לכם במציאת קונים.

מיקום הדירה, גודל הדירה והגיל של הדירה הם פרמטרים חשובים המשפיעים על מחיר הנכס. קריית בן גוריון בחולון, לדוגמה, נחשבת לשכונה אטרקטיבית בשל הקרבה למרכזי המסחר והבילוי ולצירי התנועה המרכזיים ומחירי הדירות השכונה גבוהים יותר מאשר מחירי הדירות, למשל, בקריית שרת הנחשבת לשכונה זולה יותר.

כדאי להיעזר במאגרי מידע ממשלתיים הכוללים תיעוד מפורט של עסקאות הנדל"ן שבוצעו באזור שלכם. המידע במאגרים אלו זמין ונגיש ובעזרתו תוכלו ללמוד על מחירי הנדל"ן באזור שלכם.

יש גורמים נוספים המשפיעים על ערך הדירה כמו חניה צמודה, זכויות תכנוניות בדירה כמו למשל פרויקט פינוי בינוי או תמ"א 38, אפשרויות להגדלת אחוזי הבנייה, מרפסת, מצב הדירה ועוד.

מחפשים דירה למכירה בחולון, תתחילו לחפש בלוח נדל"ן מרקט, עם המערכת נדלן המתקדמת ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים בנושא

השווה

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה