דירות למכירה בנס ציונה – מקום טוב על מפת הנדל"ן

דירות למכירה בנס ציונה – מקום טוב על מפת הנדל"ן

נס ציונה הנמצאת בין ראשון לציון לבין רחובות. הפכה בשנת 1992 לעיר, ועל אף שהיא כבר הרבה שנים עיר, היא עדיין שומרת על אופי כפרי ושקט ומושכת אליה תושבים המעוניינים לגור בעיר קטנה ואינטימית, יחסית.  כמו בכל הארץ גם בנס ציונה מחירי הדירות עלו בשנים האחרונות בהתאמה לשכונות השונות בעיר.

דירות למכירה בנס ציונה – מקום טוב על מפת הנדל"ן

הנדל"ן בנס ציונה התמקם בשנים האחרונות במקום טוב במפת הנדל"ן הארצית.  בסקר שנערך על ידי התאחדות הקבלנים צוינה נס ציונה כאחת מחמש הערים המבוקשות ביותר.

נס ציונה מושכת אליה תושבים חדשים מהערים הסמוכות בשל רמת המחירים הנמוכה, עדיין, יחסית לערים השכנות כמו ראשון לציון, לרחובות ועוד. אך נס ציונה לא מושכת אליה תושבים חדשים רק מהערים השכנות, גם צעירים רבים תושבי אזור המרכז המחפשים איכות חיים, בריחה מהעיר הרועשת ומחירי נדל"ן שפויים יחסית לאזור המרכז, מוצאים את נס ציונה כעיר אטרקטיבית ובוחרים לבנות בה את ביתם. מתווכי נדל"ן הפועלים בעיר מדווחים כי בשנתיים האחרונות למעלה מעשרים וחמישה אחוז מהדירות החדשות נמכרו לתושבי תל אביב לשעבר.

יש סיבות רבות הגורמות לביקוש רב של רכישת דירה בעיר. נס ציונה זוהי עיר אינטימית שבה רוב התושבים מכירים זה את זה והמדיניות של הרשות המקומית מעודדת בנייה של דירות חדשות למכירה, אך מקפידה על קצב בנייה מבוקר ועל בניית תשתיות מתאימות לכלל שכונה ואזור חדש.

במשך שני העשורים האחרונים נס ציונה עוברת תנופת בנייה. בסוף שנות התשעים נבנו שכונות חדשות בחלק הצפוני מערבי של העיר. הפרויקטים הראשונים היו מיועדים לעובדי חברת החשמל בשכונת גני האירוס אחריהן הוקמו השכונות מאליבו וגבעת מיכאל וכעבור מספר שנים נוספות הוקמו השכונות טוסקנה, הדרי סמל ושכונת האירוסים. שכונות אלו מתוכננות בקפידה והן משלבות בנייה לגובה לצד בנייה של בתים פרטיים צמודי קרקע. במסגרת תכנון השכונות נבנו בהן  גם פארקים ירוקים להנאת התושבים.

הדירות החדשות בנס ציונה מבוקשות יותר מאשר הדירות הישנות ובהתאם לכך הן גם רשמו עליית מחירים גבוהה יותר. בשכונות חדשות כמו שכונת ארגמן במזרח העיר או שכונת נצר סירנו במזרח העיר נבנו דירות גדולות ומרווחות בנות ארבעה עד חמישה חדרים ומשווקי הנדל"ן בעיר מדווחים כי בשנים האחרונות הביקוש לדירות אלו גובר והמחירים שלהן עלו בעשרות אחוזים.

הדירות היקרות ביותר בנס ציונה הן הדירות הנמצאות קרוב ל"קניותר" והן גם הדירות שהתייקרו יותר יחסית לשכונות האחרות.

מחפשים דירות למכירה בנס ציונה, חפשו עכשיו בעזרת מערכת מתקדמת של נדל"ן מרקט, באמצעותנו תוכלו למצוא את הדירה המתאימה לתקציב ולצרכים שלכם!

כנסו עכשיו לוח נדלן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים בנושא

השווה

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה