דירות למכירה ברחובות – למה כדאי לקנות דירה ברחובות?

דירות למכירה ברחובות – למה כדאי לקנות דירה ברחובות?

העיר רחובות חוותה מהפך בתחום הנדל"ן בשנים האחרונות. מחירי הדירות בעיר התייקרו ורחובות עלתה למקום הרביעי ברשימת הערים שהם בוצעו התחלות בנייה בשנים האחרונות. גורמי נדל"ן בעיר טוענים כי העתיד הנדל"ני של העיר עוד לפניה ובניגוד לערים השכנות שבהן יש דירות למכירה כמו: ראשון לציון, באר יעקב, יבנה ודירות למכירה נס ציונה שבהן עתודות  הקרקע אוזלות, ברחובות יש הרבה עתודות קרקע וכיום היא מהווה אלטרנטיבה לערים אלו.

דירות למכירה ברחובות – למה כדאי לקנות דירה ברחובות?

השקעות הנדל"ן הטובות ביותר הן בערים מתפתחות, ערים שבהם הרשות המקומית משקיעה משאבים רבים בפיתוח העיר ובשיפור איכות החיים של התושבים. ראש העיר של רחובות שניהל מערכת בחירות סוערת הבטיח, וחזר והבטיח, כי הוא מתכוון להסתער על העיר, לבנות בה שכונות חדשות ולפתח את התשתיות בעיר. ואכן העיר רחובות מתפתחת בצעדי ענק. בעיר מושם דגש על מוסדות חינוך מצוינים, על פיתוח מקורות תעסוקה ופרנסה לתושבי העיר, על פיתוח חיי המסחר ושיפור מתמיד באיכות החיים. בשל כל התכונות האלו ועוד, משקיעי נדלן חכמים רואים ברחובות את אחת הערים האטרקטיביות להשקעה ורוכשים בה נכסי נדל"ן.


לפרטים ורכישת דירה להשקעה ברחובות לחצו כאן


לעיר רחובות יש הרבה מה להציע לתושבים. יש בה מוסדות אקדמאיים,מוסדות חינוך מצוינים, פארקים ירוקים, דירות גדולות ומרווחות במחירים אטרקטיביים, כבישי גישה נוחים למקומות רבים בארץ ותחנת רכבת אשר מקצרת באופן משמעותי את המרחק מרחובות אל מרכז הארץ. כל אלו ועוד מביאים אל רחובות משפחות צעירות וזוגות צעירים הבוחרים לחיות בה ומעלים את הביקוש לדירות למכירה ברחובות.

השכונות היוקרתיות ביותר בעיר הן השכונות הנמצאות על יד מכון ויצמן או במרכז העיר. גם שכונת המדע הממוקמת בצפון מזרח רחובות מושכת אליה דיירים רבים , חלקם משפרי דיור המגיעים משכונות אחרות בעיר וחלקם תושבים מערים אחרות המהגרים אל רחובות.

גם הציבור החרדי מחפש דירות למכירה בעיר רחובות. יחסית לריכוזים חרדיים אחרים כמו בבני ברק או בירושלים, למשל, מחירי הדירות ברחובות נמוכים יותר ובעיר יש מוסדות חינוך חרדיים מצוינים, ישיבות וחצרות אדמו"רים. הציבור החרדי שהמתרכז בעבר ברחובות מנוחה ונחלה, רחוב עזרא וקריית דוד זולג לרחובות הסמוכים והביקוש לדירות למכירה באזורים אלו עולה ויחד אתו גם המחירים.

מחפשים דירה למכירה ברחובות, כנסו עכשיו למערכת נדל"ן מרקט. לוח נדלן מרקט מציעה לכם מנוע חיפוש חדשני שבעזרתו תוכלו לקבל את כל המידע על אזורים שונים ברחובות, על מוסדות החינוך באזור, על התחבורה הציבורית, על שירותי דת, על קופת חולים ועל כל  המידע הנחוץ לביצוע עסקת נדל"ן מוצלחת מבחינת המיקום.

קרא עוד על ערים:

דירות למכירה בירושלים

דירות למכירה בתל אביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים בנושא

השווה

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה