דירות למכירה בתל אביב – איך מתגברים על המחסור בקרקעות?

דירות למכירה בתל אביב – איך מתגברים על המחסור בקרקעות?

תל אביב היא אומנם לא עיר הבירה של ישראל, אך היא העיר העברית הראשונה ואין מחלוקת על כך שהיא בירת העסקים. בתל אביב נמצאים מרכזי העסקים הגדולים, הבורסה לניירות ערך, משרדי הבנקים המרכזיים ובתי מלון המיועדים לתיירים ולאנשי עסקים המגיעים אליה מכל העולם.

תל אביב היא עיר צפופה, עיר שבה יש מחסור בקרקעות המיועדות לבנייה, והמחסור בעתודות הקרקע הוליד פתרונות ייחודיים שבהתחלה יושמו רק בתל אביב, אך מאוד מהר זלגו לערים נוספות.

רוצים למצוא נכס בתל אביב? תתחילו לחפש בלוח נדלן המתקדם ביותר

דירות למכירה בתל אביב – איך מתגברים על המחסור בקרקעות?

תופעת חלוקת הדירות לדירות סטודיו קטנות החלה בתל אביב. בעלי דירות רבים ומשקיעי נדל"ן רכשו בעיר דירות ישנות וגדלות וחילקו אותן למספר דירות סטודיו קטנות. הדירות הקטנות מבוקשות מאוד בין הצעירים הרבים הגרים בתל אביב, חלקם הגדול שוכר את הדירות ומיעוטם רוכש אותן.

הפרויקטים של התחדשות עירונית החלו בתל אביב וגם כיום תל אביב ניצבת במקום השני מבחינת היקף הפעילות של ההתחדשות העירונית. בעיר אושרו פרויקטים רבים של תמ"א 38 ופרויקט פינוי בינוי ומבנים רבים נמצאים בדרך לקבלת היתרי הבנייה במסגרת הפרויקטים הנ"ל, והפוטנציאל לבניית דירות למכירה בתל אביב הוא עצום.

בתחילה היה צריך לעודד את הצעירים לעבור לגור בשכונות שנחשבו לשכונות חלשות יותר בדרום העיר כמו פלורנטין ועוד. אך כיום שכונת פלורנטין ושכונות נוספות בדרום העיר חיות, תוססות ומלאות בצעירים ובמשפחות צעירות. לצד הבניינים הישנים נבנים בשכונה גם בניינים חדשים ומחירי הדירות באזור עולים עקב הביקוש הגבוה.

 

דירות למכירה בתל אביב – למה כדאי לגור בתל אביב?

אנשים שגרים ועובדים בתל אביב חוסכים כל יום זמן יקר בנסיעות ובעמידה בפקקים בדרך לעבודה ובחזרה ממנה. כל מי שמטייל ברחובות תל אביב לא יכול התעלם מריבוי האנשים המתניידים בעיר על אופניים או על קורקינט חשמלי. רק מי שגר בתל אביב במרחק סביר ממקום העבודה יכול להרשות לעצמו להתנייד בעיר באמצעי התחבורה האלו.

תל אביב עיר עיר התרבות והבילויים. תושבי תל אביב לא צריכים להתניע את המכונית, לבלות שעה בנסיעה ולחפש מקומות חניה כדי לאכול במסעדה טובה, לבלות בפאב או ליהנות מסרט או מהצגה טובה.

היתרון הגדול של תל אביב הוא שהיא מאפשרת לכל אחד להיות מי שהוא. תל אביב מאופיינת במגוון גדול של אנשים, מבוגרים, צעירים, עשירים ופחות עשירים וברחובות העיר אפשר לראות אנשים הלבושים במותגים יקרים לצד אנשים הלבושים בגופיות ונועלים כפכפי אצבע. כל אחד בעיר הזו יכול למצוא את האנשים שהוא אוהב, את המקומות שהוא אוהב ואת סגנון החיים המתאים לו.

קרא עוד על:

דירות למכירה ברחובות

דירות למכירה בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים בנושא

השווה

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה